Kategori Arşivi: Genel

vestel-beyazesya-servisi

Beyaz Eşya

Vestel beyaz eşya çamaşır, bulaşık, çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı ve fırın ürünlerinin satış sonrası montaj bakım, onarım gibi hizmetleri vermekteyiz.

vestel-klima-servisi

Klima

Vestel klima servisi montaj, onarım ve bakım hizmetlerini vermektedir, ürünlerinizin uzun ömürlü olabilmesi için mutlaka yıllık bakımlarını yaptırınız. Unutulmamalıdır ki bakımı yapılmayan klima sağlık açısından büyük zararları vardır, ikinci olarak çalışma performansını etkileyeceğinden  faturalarınızın yüksek gelmesine ve cihazın kısa sürede bozulmasına neden olacaktır.

vestel-tv-servisi

Televizyon

Vestel televizyon arızalarının garantili bir şekilde giderilmesini teknik servisimiz sağlamaktadır, aklınız televizyonu yaptırdığımda bozulur mu sorusuyla yorulmasın. Yaptırmış olduğunuz ürünün şikayetinizle ilgili parça değişmesinde değişen parçaya ve yapılan işçiliğe garanti verilerek güvence altına alınmaktadır.

Vestel Servis Hizmetleri

Vestel servis hizmetleri ikbal teknik seris tarafından özel olarak verilmektedir. Beyaz Eşya, Klima ve Televizyon ürünlerinin özel servis tarafından yapılmasını istiyorsanız iletişim bölümünde bulunan numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Vestel yetkili servis tarafından hizmet almak istiyorsanız arama motorlarından yeniden vestel yetkili servis olarak arama yapınız.

Çağrı Merkezi

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ürünleriniz hakkında detaylı bilgi vererek çağrı merkezi personelimiz tarafından teknik destek alabilirsiniz. Yeni alacağınız ürünler hakkında bilgi almak isterseniz lütfen yetkili bayilerle irtibata geçiniz.

Adres

  • Address:
    Anadolu yakası geneli: 0216 412 08 10 Avrupa yakası geneli: 0212 321 87 06

Tasarım Vestel Servis.

Bosch Servisi